Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.

Apis mellifica AKH

200 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Zbavuje podrážděnosti a záchvatů zlosti a zmírňuje výkyvy nálad. Velmi dobře pomáhá při návalech horka, dušnosti, nesoustředěnosti.

Kategorie: Psí lékárnička
Hmotnost: 0.05 kg

matečná tinktura z včely medonosné 15CH

 • velkým ledvinovým lékem
 • snižuje zadržování tekutin v organismu, má močopudné účinky
 • Velmi účinný je při léčbě „ženských potíží“
 • pomáhá léčit záněty žil, je preventivním lékem trombózy žil u žen
 •  pomáhá při bolestech hlavy a migrénách
 • otoky po úrazu a podlitiny
 • trombóza žil
 • otřes mozku po pádu či nehodě
 • bolesti hlavy se zuřivostí
 • třes hlavy a padání věcí z rukou
 • ztráta paměti nebo zhoršení paměti po úraze

 

Zbavuje podrážděnosti a záchvatů zlosti a zmírňuje výkyvy nálad. Velmi dobře pomáhá při návalech horka, dušnosti, nesoustředěnosti.

Jak se vyrábí najdete zde.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 3.12.2022
Homeopatika našemu pejskovi změnila život, od mala měla problémy s žaludkem - když se nenajedla zvracela (když nesnědla večerní dávku zvracela v noci a když ranní tak přes den). K tomu ale bohužel byla i neskutečně málo žravá - odmítla mi i barf a granule jsem do ní pomalu nemohli dostat. Ke žrání trošku pomohlo pořízení druhého pejska, ale jak si vyříkaly postavení ve smečce a ona věděla že malá ji to nesní zase přestala žrát. Samozřejmě jsme od začátku problémů oblítali spoustu veterinářů, vyslechli si spoustu rad, cpali do ní spoustu prášku ale nic nepomohlo, fyzicky byla naprosto zdravá ( krve, sono atd.) . Potom co začala brát homeopatika se jí chuť k jídlu rapidně zvedla a tím pádem i přestala zvracet, po nějaké době zase začínala jíst trošku míň (ale pořád to mělo daleko k tomu než začala homeopatika brát) a tak jsme poznali že i zvracení přestalo když se nenají. Když neměla chuť k jídlu i výcvik byl dost těžký, teď už je to jedna báseň s homeopatiky, na doporučení Klárky jsme brali nejdříve tři a budeme zkoušet ubírat, aby jsme zůstali jen na jedněch homeopatikách.