Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Novinka
Značka: Krmiva Hulín

Arktický krill 1 g

350 Kč
Čekáme na naskladnění do 2 týdnů

Vitaminová bomba od moře. Pomáhá celému tělu, váš pes bude vděčný.

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.5 kg

Arktický Krill je významným zdrojem – vysoce stravitelných proteinů, nenasycených mastných kyselin, vápníku a fosforu. Dále je bohatým zdrojem chitosanu ( polysacharid ) , hydrolytických enzymů – fosfolipázy, proteázy, nukleázy a karbohydrázy ( štěpí tuky, cukry a proteiny ), antioxidantů  kantaxantinu a astaxanthinu, betakarotenuvitamínů rozpustných v tucích ( A, D, E, K ).

Molekuly EPA a DHA v krillovém tuku jsou vázány na fosfolipidy ( tuky obsahující fosfor ), které zvyšují jejich vstřebatelnost a využitelnost ve srovnání např.s rybími oleji. Krill je zdrojem tří důležitých fosfolipidů – fosfatidylcholinu, fosfatidylinositolu a fosfatidylethanolaminu. Arktický krill má cihlově červenou barvu a výrazné, specifické rybí aroma – voní po „mořské soli s rybinou“.

  • Možnosti použití: Krill je vhodným doplňkem stravy pro všechny rasy a kategorie psů, nebo i koček. Ve výživě psa může hrát významnou roli v doplňování širokého spektra vysoce stravitelných a jinak pro něj jen těžko dostupných specifických živin – aminokyselin, Omega 3 a 6 mastných kyselin, EPA a DHA, minerálů, stopových prvků, vitamínů a antioxidantů.

Arktický krill je ideální doplněk při krmení syrovou stravou BARF – pro doplnění nenasycených mastných kyselin ( Omega 3 a 6 ). Doplnění látek pro výživu kloubního systému, pro stimulaci imunitního systému, při zánětlivém onemocnění, při svědění a ztrátě kvality pokožky, nebo srsti. Pro podporu kardiovaskulárního systému, mozkových funkcí, aj.

Použití: Usušený Krill je rozemletý do moučkové formy a je tedy v sypkém stavu. Ideální je nasypat ho na vlhké krmivo – maso, vařená zelenina, rýže, těstoviny, nebo na nízkoproteinové ( bílkoviny pod cca 22 % ) zavlhčené granule

Dávkování: 10 g Krillu na 10 kg hmotnosti psa na den. Při krmení 2x denně, rozdělte dávku na polovic do každého krmení.

U velmi aktivních, nebo pracovních psů, u štěňat velkých a obřích plemen, nebo při poškozené srsti a kůže je možno zvýšit dávkování o 50 %. Krill je přirozená surovina a ani při jednorázovém větším požití nemůže psovi uškodit. Lze jej používat i dlouhodobě – měsíce ( vysoká zátěž, zlepšení zdravotního stavu, aj.).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: