Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.

Aromaterapie pro psy

750 Kč
Na objednávku do 1 týdne

To nejlepší co sobě i psu můžete koupit. Přírodní a české bylinky. Nekupujte levné chemické výrobky. Kvalita, která za to stojí.

Základní balíček k vyzkoušení.

Kategorie: Doplňky

 

 

Klikr -návod u výrobku (5)

  • Zajištění bylinných antiparazitik, olejů, šampónů na koupání a jiných preparátů přímo na míru pejskovi.
  • Lahvičky jsou sice finančně dražší než běžné produkty, ale věřte že zajišťujete svému pejsku přírodní léčbu či relaxaci bez chemie.
  • Navíc se používá velice malé množství, protože jsou velice koncentrované.
  • Dle domluvy nachystáme snad vše co zrovna sháníte.

 

 

FAUNA OTIS ušní olej (10 ml): Přípravek pro péči o zevní ucho využívá účinků éterického oleje z šalvěje lékařské a tymiánu. Osvědčuje se i proti usídlování a rozmnožování nežádoucích mikroorganismů, které způsobují svědivost a zánět vnějšího ucha. Ušní olej je vhodné použít před nebo po koupeli ve venkovních vodách. Schválený veterinární přípravek. 
FAUNA DENTOL zubní olej (20 ml): Schválený veterinární přípravek pro prevenci a odstranění zubního kamene. Využívá antimikrobiálních účinků rozmarýnu a tymiánu a adstringentní efekt šalvěje. Jemně a důkladně ošetřuje ústní dutinu. 
INSI SPRAY (20 ml): Sprej s deodoračním účinkem při zvýšeném výskytu klíšťat, blech a dalšího obtížného hmyzu. Přípravek na bázi lihu s nádhernou vůní tymiánu, cedru a lavandinu, který lze aplikovat do srsti. Schválený veterinární přípravek. 
HELP BALZAM (15 ml): Hojivý balzám pro zánětlivou a poraněnou pokožku - schválený veterinární přípravek s uklidňující vůní badyánu a fenyklu. Je vhodný k ošetření malých ran, drobných poranění, jizev a zánětlivých procesů. 
TOMMY LOVE (3 ml): Sprej pro provonění prostor v přítomnosti zvířat s uklidňující vůní kozlíku, růžové palmy, meduňky. Přípravek v rozprašovači je vhodný pro zklidnění zvířat při nervozitě, pocitu strachu, hyperaktivitě, pobytu v cizím prostředí. 
TROPFI SPRAY (3 ml): Osvěžující sprej nevoní obtížnému hmyzu, vám však pomůže navodit příjemnou atmosféru doma i třeba na chatě. Obsahuje éterické oleje z bazalky, citronely a máty známé svým působením na hmyz a povrchové parazity.


Jako dárek obdržíte ZDARMA dezinfekční přípravek DESINF!
DESINF (20 ml): Dezinfekční lihový přípravek s příjemnou vůní tymiánu pro dezinfekci ve zdravotnictví, potravinářství, průmyslu, v domácnosti a veřejných prostorech i dezinfekci prostorů určených k chovu zvířat a péči o ně. Splňuje požadavky také pro hygienickou dezinfekci rukou a pro chirurgickou dezinfekci rukou dle příslušných norem. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: