Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Doprava zdarma
Značka: Belcando

Belcando Adult Active 12,5 kg

1 200 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Podíl živočišných bílkovin k celkovému podílu bílkovin: 75 % (z drůbeže 55 %, z ryb 15 %, z želatiny 5 %)

Kategorie: Granule

Složení:
Čerstvé drůbeží maso (30%), kukuřice, drůbeží bílkoviny (15%), rýže, loupaný oves, sleďová moučka (6%), sušené lusky svatojánského chleba, výlisky z jader hroznového vína, sušené řepné řízky, hydrolizovaná želatina (2,5%), lněné semínko (2,3 %), drůbeží tuk, palmový olej, kokosový olej, pivovarské kvasnice; dihydrogenfosforečnan vápenatý, hydrolyzovaná drůbeží játra, chlorid sodný, chlorid draselný, byliny (0,2 % kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružiny), juka
 

Analytické složky:
Hrubý protein 25 %, hrubý tuk 14,5 %, hrubý popel 7 %, hrubá vláknina 3,2 %, vlhkost 10 %, vápník 1,3 %, fosfor 0,9 %, sodík 0,3 %
 

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):

Vitamín A 13 000 m.j./kg, vitamín D3 1 300 m.j./kg, vitamín E 130 mg/kg, měď (pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 mg/kg, železo ( síran železnatý) 200 mg/kg, mangan (oxid manganatý) 40 mg/kg, zinek (oxid zinečnatý) 150 mg/kg, jód (jodid draselný) 2 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,05 mg/kg, lecitin 1600 mg/kg, přírodní výtažky s vysokým obsahem vitamínu E 50 mg/kg

 

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

  • Čerstvé drůbeží maso z čisté svaloviny jako primární zdroj živočišných bílkovin.
  • Lehká rýže napomůže správnému trávení.
  • Lněné semínko zajistí zdravou kůži a lesklou srst vašeho chlupáče.
  • Extra kolagen ze želatiny pro pružnější chrupavky.
  • To vše bez chemických konzervantů, barviv a umělých dochucovadel.
   
  • Aktivní psy středních, velkých a obřích plemen
  • Psy v pracovní zátěži a ve sportu
  • Kojící a březí feny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: