Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Doprava zdarma
Značka: Belcando

Belcando Adult Dinner 12,5kg

1 200 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Extrudované, Bez sóji, Holistické, Bez mléčných produktů

Velikost granulí Velké

Kategorie: Granule

Složení:
Čerstvé drůbeží maso (30%), kukuřice, drůbeží bílkoviny, rýže, rybí moučka z mořských ryb (3%), bramborový škrob (14 %), sušené odcukřné řepné řízky, karob, výlisky z jader hroznového vína (2,5 %), pivovarské kvasnice, drůbeží tuk, sušená drůbeží játra, palmový olej, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, byliny (0,2 % kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružiny), juka
 

Analytické složky:
Hrubý protein 23 %; hrubý tuk 10,5 %, hrubý popel 7 %, hrubá vláknina 3,4 %, vlhkost 10 %, vápník 1,3 %, fosfor 0,9 %, sodík 0,3 %

 

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
Vitamín A 13 000 m.j./kg, vitamín D3 1 300 m.j./kg, vitamín E 130 mg/kg, měď ( pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 mg/kg, železo (síran železnatý) 200 mg/kg, mangan (oxid manganatý) 40 mg/kg, zinek (oxid zinečnatý) 150 mg/kg, jód (jako jodid draselný) 2 mg/kg, selen ( seleničitan sodný) 0,05 mg/kg, lecitin 2 000 mg/kg, přírodní výtažky s vysokým obsahem vitamínu E 50 mg/kg

 

  • 75 % živočišných bílkovin jako cenný zdroj energie.
  • Lehce stravitelné sacharidy z bramborového škrobu nezatíží trávení.
  • Pivovarské kvasnice zlepší funkce zažívání.
  • Spolu s omega 3 mastnými kyselinami z ryb vyživí kůži a srst. 
  • Bylinky v čele s kopřivou, fenyklem, heřmánkem a zeměžlučí nabudí chuť a posílí vitalitu.
  • To vše bez chemických konzervantů, barviv a umělých dochucovadel.

 

Klikr -návod u výrobku (5)

  • Obsah bílkovin a tuků v granulích je vhodně redukován a odpovídá normální míře psí aktivity
  • Dospělé psy středních, velkých a obřích plemen
  • Dospělé psy s normální aktivitou a nízkou aktivitou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: