Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Doprava zdarma
Značka: Belcando

Belcando Adult GF Poultry 12,5kg

1 400 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Pro psy alergické na lepek nebo obiloviny.

Kategorie: Granule

Složení: Čerstvé drůbeží maso (40 %), amarant (20 %), nízkopopelovinové drůbeží bílkoviny sušené (15 %), bramborový škrob, hrachová mouka, mořský zooplankton mletý (krill, 2,5 %), výlisky z hroznových jader, pivovarské kvasnice sušené, sušené lusky svatojánského chleba, drůbeží tuk, hydrogen fosforečnan vápenatý, rybí moučka z mořských ryb (1 %), chia semínka, drůbeží játra hydrolyzovaná, cukrovarské řízky sušené odcukřené, chlorid sodný, chlorid draselný, bylinky, sušené (celkem: 0,2 %, kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružinové listy), juka schidigera


Analytické složky: Hrubý protein 23,5 %, hrubý tuk 12,5 %, hrubý popel 7,0 %, hrubá vláknina 3,5 %, vlhkost 10,0 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,9 %, sodík 0,3 %
 

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg): Vitamín A (3a672a) 13.000 m.j., vitamín D3 (E671) 1.300 m.j., vitamín E 130 mg, taurin 500 mg, Cu (síran měďnatý pentahydrát) 12,5 mg, Fe (síran železnatý monohydrát) 200 mg, Mn (oxid manganatý) 40 mg, Zn (oxid zinečnatý) 125 mg, I (jodičnan vápenatý bezvodý) 2 mg, Se (seleničitan sodný) 0,05 mg
 

Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (= přírodní vitamín E) 48 mg

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

  • 40 % čerstvého drůbežího masa z čisté svaloviny jako špičkový zdroj energie.
  • Vyloučené obiloviny nahrazuje amarant bohatý na vlákninu a minerály.
  • Krill posiluje imunitu antioxidanty.
  • Chia semínka usnadňují trávení přírodními zvlhčovadly.
  • Množství bílkovin a tuků vyhovuje psům s normální aktivitou.
  • To vše bez sóji a mléčných výrobků, chemických konzervantů, barviv i umělých dochucovadel.
 
  • Dospělé psy středních, velkých a obřích plemen
  • Psy s citlivým zažíváním
  • Psy s alergií na lepek a obiloviny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: