Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Belcando

Belcando Adult light 12,5 kg

1 400 Kč
Na objednávku do 1 týdne

 PRO PSY S NÍZKOU AKTIVITOU

 S EXTRA ČERSTVÝM MASEM Z ČISTÉ SVALOVINY

 L-KARNITIN PODPORUJE SPALOVÁNÍ TUKŮ

Kategorie: Granule

SLOŽENÍ

čerstvé drůbeží maso (30 %); rýže; ovesná mouka krmná (17,5 %); bramborový škrob; nízkopopelovinové drůbeží bílkoviny, sušené (10 %); ovesné otruby; rybí moučka z mořských ryb (2,5 %); výlisky z hroznových jader; pivovarské kvasnice, sušené; cukrovarské řízky, sušené, odcukřené; hydrogen fosforečnan vápenatý; chia semínka (1,5 %); drůbeží játra, hydrolyzovaná; lněné semínko; drůbeží tuk; rostlinný olej (palmový, kokosový); chlorid sodný; chlorid draselný; bylinky, sušené (celkem: 0,2 %; kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružinové listy); juka schidigera 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

hrubý protein 19,8 %; hrubý tuk 9,0 %; hrubý popel 6,5 %; hrubá vláknina 5,0 %; vlhkost 10,0 %; vá 1,0 %; fosfor 0,8 %; sodík 0,25 %

DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA KG

Nutriční doplňkové látky:
vitamín A 15.000 nm.j.; vitamín D3 1.500 nm.j.; vitamín E 150 mg; taurin 500 mg; L-karnitin 200 mg; měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 12,5 mg; železo (jako síran železnatý monohydrát) 200 mg; mangan (jako oxid manganatý) 40 mg; zinek (jako oxid zinečnatý) 125 mg; jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 2,0 mg; selen (jako seleničitan sodný) 0,05 mg
Technologické doplňkové látky:
tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (= přírodní vitamín E) 48 mg
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: