Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Belcando

Belcando Adult power 12,5 kg

1 400 Kč
Na objednávku do 1 týdne
  •  VELMI VYSOKÁ ÚROVEŇ AKTIVITY
  •  S EXTRA ČERSTVÝM MASEM Z ČISTÉ SVALOVINY
  •  VHODNÉ PRO CHOVNÉ FENY
Kategorie: Granule

NÍ KRMIVO PRO PSY

SLOŽENÍ

čerstvé drůbeží maso (30 %); nízkopopelovinové drůbeží bílkoviny, sušené (21 %); kukuřice; rýže; rybí moučka z mořských ryb (6 %); drůbeží tuk; rostlinný olej (palmový, kokosový); vejce, sušená (2,5 %); želatina, hydrolyzovaná (2,5 %); výlisky z hroznových jader (2,5 %); pivovarské kvasnice, sušené; sušené lusky svatojánského chleba; cukrovarské řízky, sušené, odcukřené; chia semínka; drůbeží játra, hydrolyzovaná; hydrogen fosforečnan vápenatý; chlorid sodný; chlorid draselný; bylinky, sušené (celkem: 0,2 %; kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružinové listy); juka schidigera 

ANALYTICKÉ SLOŽKY

hrubý protein 29,5 %; hrubý tuk 20,5 %; hrubý popel 7,0 %; hrubá vláknina 3,0 %; vlhkost 10,0 %; vá 1,4 %; fosfor 1,0 %; sodík 0,35 %

DOPLŇKOVÉ LÁTKY NA KG

Nutriční doplňkové látky:
vitamín A 15.000 nm.j.; vitamín D3 1.500 nm.j.; vitamín E 150 mg; taurin 500 mg; měď (jako síran měďnatý pentahydrát) 12,5 mg; železo (jako síran železnatý monohydrát) 200 mg; mangan (jako oxid manganatý) 40 mg; zinek (jako oxid zinečnatý) 150 mg; jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 2,0 mg; selen (jako seleničitan sodný) 0,05 mg
Technologické doplňkové látky:
lecitin 3.600 mg; tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (= přírodní vitamín E) 48 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: