Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Doprava zdarma
Značka: Belcando

Belcando Finest GF Lamb 12,5 kg

1 500 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Podíl živočišných bílkovin k celkovému podílu bílkovin: 75 % (z jehněčího 40 %, z drůbeže 30 %, z korýšů 5 %)

Pro malá a střední plemena

Kategorie: Granule

Složení:
Čerstvé jehněčí maso, játra, plíce (celkem: 40 %), amarant (16,5 %), bramborový škrob, jehněčí bílkovina, sušená (10 %), nízkopopelovinové drůbeží bílkoviny sušené, hrachová mouka, drůbeží játra hydrolyzovaná, mořský zooplankton mletý (krill, 2,5 %), pivovarské kvasnice sušené (2,5 %), drůbeží tuk, výlisky z hroznových jader, sušené lusky svatojánského chleba, řepné cukrovarské řízky sušené odcukřené, chia semínka, lososový olej, chlorid sodný, chlorid draselný, bylinky, sušené (celkem: 0,2 %, kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružinové listy), juka schidigera
 

Analytické složky:
Hrubý protein 25,0 %, hrubý tuk 14,5 %,hrubý popel 7,2 %, hrubá vláknina 3,5%, vlhkost 10,0 %, vápník 1,5 %, fosfor 1,0 %, sodík 0,35 %
 

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
Vitamín A (3a672a) 15.000 m.j., vitamín D3 (E671) 1.500 m.j., vitamín E 150 mg, taurin 500 mg, Cu (síran měďnatý pentahydrát) 12,5 mg, Fe (síran železnatý monohydrát) 200 mg, Mn (oxid manganatý) 40 mg, Zn (oxid zinečnatý) 125 mg, I (jodičnan vápenatý bezvodý) 2,0 mg, Se (seleničitan sodný) 0,05 mg

 

Technologické doplňkové látky: 
Antioxidanty: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (= přírodní vitamín E) 48 mg

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

  • 75% živočišných bílkovin jako hlavní zdroj síly.
  • Superpotravina amarant usnadní díky vláknině trávení.
  • Chia semínka a krill dodají nenasycené mastné kyseliny.
  • Spolu s pivovarskymi kvasnicemi vyživí kůži a srst.
  • Možné zalít teplou vodou pro vytvoření lahodné masové omáčky.
  • To vše bez sóji a mléčných výrobků, chemických konzervantů, barviv i umělých dochucovadel.

 

  • Dospělé psy mini, malých a středních plemen menšího vzrůstu
  • Psy s alergií na lepek a obiloviny
  • Psy malých plemen s normální aktivitou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: