Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Doprava zdarma
Značka: Belcando

Belcando Finest GF Senior 12,5 kg

1 500 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Zvláště šetrná alternativa pro starší psy citlivé na obiloviny. 

Podíl živočišných bílkovin k celkovému podílu bílkovin: 75 % (z drůbeže 50 %, z ryb/ krill 15 %, z želatiny 10 %)

Kategorie: Granule

Složení:
Čerstvé drůbeží maso (30 %), rýže (17 %), krmná ovesná mouka, drůbeží bílkoviny, sušené kachní bílkoviny (10 %), sleďová moučka z mořských ryb (5 %), sušená drůbeží játra (5 %), výlisky z jader hroznového vína (2,5 %), pivovarské kvasnice, odcukřené sušené řepné řízky, karob, sušená vejce, semena chia; dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, chlorid draselný, sušené byliny (0,2 %, kopřivové listy, kořen hořce, zeměžluč, heřmánek, fenykl, kmín, jmelí, řebříček, ostružiny), juka
 

Analytické složky:
Hrubý protein 29 %, hrubý tuk 20 %, hrubý popel 7,5%. hrubá vláknina 3,2 %, vlhkost 10 %, vápník 1,3 %, fosfor 0,9 %, sodík 0,3 %

 

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
Vitamín A 15 000 m.j./kg, vitamín D3 1 500 m.j./kg, vitamín E 150 mg/kg, měď ( pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 mg/kg, železo (síran železnatý) 200 mg/kg, mangan (oxid manganatý) 40 mg/kg, zinek (oxid zinečnatý) 150 mg/kg, jód (jodid draselný) 2 mg/kg, selen ( seleničitan sodný) 0,3 mg/kg, lecitin 3600 mg/kg, přírodní výtažky s vysokým obsahem vitamínu E 48 mg/kg

 

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

  • 40% čerstvého drůbežího masa jako hlavní zdroj živočišných proteinů.
  • Výživný amarant dodá hodnotnou vlákninu, stopové prvky a minerály.
  • Mořský zooplankton krill posílí imunitu antioxidanty.
  • Po zalití teplou vodou vznikne lahodná omáčka, která povzbudí chuť a usnadní konzumaci starším psům.
  • To vše bez sóji a mléčných výrobků, chemických konzervantů, barviv i umělých dochucovadel.

 

  • Psí seniory mini, malých a středních plemen menšího vzrůstu
  • Psy s alergií na lepek a obiloviny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: