Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.

Bella- Donna AKH

220 Kč
Ihned k odeslání

U různé agrese psů nám pomáhá právě tato bylinka. Je ale potřeba určit původ agrese, aby bylinka byla nápomocná. 

Kategorie: Psí lékárnička
Hmotnost: 0.05 kg

Rulík zlomocný

Akutní horečnaté stavy, bolesti hlavy, úžeh, úpal, angína a zánět mandlí, bolesti hlavy, mastitida

  • vysoká náhle vzniklá teplota
  • horká hlava a tělo s chladnými končetinami
  • noční můry a skřípání zubů v noci
  • zlepšení teplými nápoji a vypocením
  • nemoci z prudkého střídání chladného počasí a ostrého slunce
  • angíny se sytě rudými mandlemi, silně bolestivý krk

 

U různé agrese psů nám pomáhá právě tato bylinka. Je ale potřeba určit původ agrese, aby bylinka byla nápomocná. 

Stačí maličký, nepodstatný podnět a lidé typu Bella-donna  jsou tzv. „mimo”. Zatmí se jim před očima, nevidí napravo ani nalevo. Často nabývají jejich reakce takové podoby, že ani zkušený psychiatr si v tu chvíli není jistý, zda jde jen o neurotický nebo závažný psychotický stav. Způsob jejich uvažování během cholerických atak je opravdu psychotického rázu. Snadno překračují hranice, stávají se asociálním, bez špetky empatie, ohledu a respektu vůči druhému. Mluví a ubližují, jednají a  ubližují. Jedině tak poté cítí úlevu.

Energie, kterou představuje potlačená zlost, psychické napětí a prožitý fyzický či psychický nátlak, jenž Bella - donna zoufale nesnáší, se „somatizuje” nesmírnou silou a prudkostí do nemocí. Proto mají choroby těchto jedinců velmi náhlý, nečekaný, akutní nástup a dramatický průběh. Během jejich trvání jsou zarudlí v obličeji a mají nepřehlédnutelně rozšířené zorničky.

Převzato 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: