Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.

Capillan - vlasový aktivátor 200ml

150 Kč
Čekáme na naskladnění do 2 týdnů

Vlasový aktivátor je prostředkem posilující funkce vlasové pokožky a podporuje růst vlasů.

Kategorie: Pro zdraví
Hmotnost: 0.2 kg
  • Capillan - vlasový aktivátor je prostředkem posilující funkce vlasové pokožky a podporuje růst vlasů. 
  • Vitamíny A a E působí příznivě v regeneračních procesech a dodávají vlasové pokožce pružnost a ochranu před nežádoucími vlivy okolního prostředí, zejména před vlivem oxidativního stresu.

 

Složení (INCI): Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Chloride, Parfum, Glycerin, Citric Acid, Benzyl Alcohol, PPG-2 Methyl Ether, Linalool, Limonene, Butylparaben, Calcium PCA, Ethylparaben, Magnesium PCA, Manganese PCA, Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Spirulina Platensis Extract, Zinc PCA, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Sulfate, Iodopropynyl Butylcarbamate, CI 19140, CI 42090

 

Doporučené použití: Naneste na vlasovou pokožku a jemně masírujte. Aktivátor lze aplikovat jak do vlhkých , tak i do suchých vlasů. Denní používání je možné a vhodné zejména v případě potřeby rychlé aktivace růstu vlasů. Jemná masáž pokožky vlasů, která podporuje rychlé vstřebání účinných složek přípravku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: