Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Pets- Best

Iberijský prase - ucho

35 Kč
Vyprodáno

Zkuste změnu. Uši mají cca 12cm.

Kategorie: Odměny

Tato svačinka pro psy pochází z iberského prasete a je obzvláště cenná. Lahodné prasečí uši Iberico mají nízký obsah cholesterolu, vysoký podíl nenasycených mastných kyselin a obsahují mnoho základních minerálů a živin, jako jsou vitamíny E a B, železo, hořčík a vápník. Vepřové uši jsou nejen zdravé pro srdce a cévy psa, ale také se mohou pochlubit mimořádnou a zvláštní chutí, která je stále oblíbenější u všech čtyřnohých labužníků.

Zvláštností této přírodní svačinky pro psy je její původ: iberská prasata žijí bezstarostně a polodivoce v jižní Evropě a živí se výhradně žaludy, trávou a bylinkami. Tato speciální výživa dodává masu typickou nezaměnitelnou oříškově máslovou chuť . Chrupavčité prasečí uši jsou navíc pro psa rozumnou a druhově vhodnou činností, která posiluje žvýkací svaly a šetrně čistí zuby.

Uši jsou velké cca 12 cm.

 

Všechny výhody na první pohled:

  • 100% vepřové maso (monoprotein)
  • Bez umělých přísad, jako jsou konzervanty nebo zvýrazňovače chuti
  • Bez lepku a laktózy
  • Přirozený, polodivoký chov prasat
  • Skvělá oříškově máslová chuť
  • Přírodní péče o zuby
  • Výjimečný přírodní žvýkací předmět

 3_1

Složení:

Tato položka je 100% vepřové maso (monoprotein), bez přidaných obilných nebo jiných plniv.

Naše vepřové uši Iberico jsou bez lepku, bez chemie a konzervantů.

Složení (analýza podléhá přirozeným odchylkám): bílkoviny 75,4 %, tuk 18,7 %, popel 3,5 %.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: