Tip

Hovězí uši

35 Kč
Skladem

Sušené výrobky odebíráme přímo od výrobce. Nejsou dlouhodobě skladovány, odebíráme menší množství a častěji. Proto jsme schopni nabídnout výrobky, které byly zpracovány v co nejbližší době od prodeje. 

Kategorie: Produkty

Parametry:

  • Hovězí uši se záušky
  • Čisté a čerstvě sušené
  • Běžná tvrdost na kousání
  • Hlídejte svého psa při konzumaci, u malého kousku, který je příliš kluzký hrozí vdechnutí či uvíznutí
  • Skladujte v suchu a chladu bez přímého slunečního záření.

Při koupi vakuovaných sušených pamlsků, nebo běžně dostupných v obchodech, výstavách vybírejte opatrně, výrobky jsou sice sušené, ale základní mikroorganismy se nadále množí v teple, navíc přichází do kontaktu s mnoha věcmi při přesunu.

 

Proto bereme přímo od výrobce ze sušárny a poskytujeme 100% kvalitu

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RV Avatar autora | 30.8.2022
Hovězí uši sušené - super odměna pro velké pesany. Velká zábava co dlouho vydrží i pastevecum.