Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Pets- Best

Játrový krém na výcvik

60 Kč
Čekáme na naskladnění do 2 týdnů

Bez zvýrazňovačů chuti, konzervantů a barviv.

Kategorie: Odměny
Hmotnost: 0.75 kg

Při výcviku, výchově a výcviku psů je pozitivní posilování v podobě pamlsků naprostou nutností. S lahodnou pochoutkou Tubidog jaterní klobása z tuby je nyní odměňování ještě jednodušší. Vyrobeno z nejkvalitnějšího čerstvého masa a čerstvých jater , žádný pes neodolá této speciální pochoutce. Jednoduše odšroubujte uzávěr, zatlačte na tubu a pes olizuje svůj lahodný pamlsek přímo z tuby. Nepříjemné drobení a mastné ruce a kapsy saka jsou minulostí: lahodnou játrovou klobásu lze čistě a snadno dávkovat.

Díky zdravým a čerstvým surovinám má Tubidog mezi psy vynikající přijetí a je tak neodolatelný, že i neposlušní psi vám budou jíst z ruky. Játrová klobása Tubidog je vyrobena v Německu bez zvýrazňovačů chuti, konzervantů a barviv.

Obsah 75g na tubu.

Trubka má rozměr cca V 14cm x Š 5cm. Displej má rozměry cca D 29cm x V 2 (přední) -13 (zadní) cm.

 

Všechny výhody na první pohled:

  • Liverwurst v prémiové kvalitě
  • Bez umělých přísad, jako jsou konzervanty nebo zvýrazňovače chuti
  • Bez lepku a laktózy
  • Vyvinuto a vyrobeno v Německu
  • Vynikající přijetí (vyzkoušeno)
  • Čisté a snadno porcovatelné
  • Už žádné maštění a drobení

 

Složení:

Játrovka Tubidog je bezlepková, bez chemie a konzervantů.

Složení: játra, maso, živočišný tuk, masový vývar a koření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: