Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Pets- Best

Jehněčí uši s kůží

200 Kč
Vyprodáno

Bez zápachu a vyrobené z pevné, chutné chrupavky a navíc s kůží

Kategorie: Odměny
Hmotnost: 0.1 kg

2 v 1 pro ještě delší zábavu při žvýkání

Tato přírodní žvýkačka pro psy nabízí dva produkty v jednom. Křupavé jehněčí uši jsou úžasně chutné a mezi tím je to lahodná pochoutka . Ale pro mnoho středních až velkých psů také okamžitě okusovali. Nyní ale zábava se žvýkáním nekončí, ale díky pokožce hlavy se prodlužuje!

V našich jehněčích uších s pokožkou hlavy je tolik dobrého:

Naše jehněčí uši s pokožkou hlavy jsou libové a lehce stravitelné žvýkačky pro psy. Chrupavčité jehněčí uši poskytují našim psům nejen zábavu při žvýkání, ale také extra porci chondroitinu, který je důležitý pro zdravé kosti a klouby.

Navíc je tu pevná pokožka hlavy, která se musí žvýkat opravdu jemně, a je tak ideálním parťákem pro péči o zuby . Neustálé žvýkání pečuje a posiluje zuby a zubní svaly a je také druhově vhodnou činností, která naše psy zaměstnává a činí je vyrovnanějšími.

Čistá příroda, udržitelným způsobem získáváno z Evropy

Věděli jste, že většina ovcí se pase na jaře, v létě a na podzim a ustájí se v zimě? To znamená, že ovce jsou na rozdíl od jiných hospodářských zvířat chovány druhově velmi přiměřeně a volně. Ovce zároveň získávají cenné biotopy. Údržba krajiny s ovcemi nyní dokonce tvoří přibližně 59 % příjmů chovatelů ovcí. Zde mají zvířata i majitelé prospěch z udržitelného a druhově vhodného chovu zvířat !*

Zvědavý? Nabízíme velký a zajímavý výběr skvělých produktů z jehněčího masa.

Velikost a zábava při žvýkání:

Naše jehněčí uši s temenem mají délku cca 25 - 30 cm a jsou perfektní pro menší i středně velké psy, kteří rádi žvýkají.

 3_1

Všechny výhody na první pohled:

  • 100% jehněčí (monoprotein)
  • Bez umělých přísad, jako jsou konzervanty nebo zvýrazňovače chuti
  • Bez lepku a laktózy
  • Hypoalergenní a proto vhodné i pro psy s alergií
  • Nízký obsah tuku a cholesterolu
  • Skvělá zábava při žvýkání pro malé a středně velké psy
  • Přírodní péče o zuby
  • Druhově vhodné zaměstnání a využití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: