Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Novinka Doprava zdarma
Značka: Kostka

KOSTKA MUSHING FUN (G6)

14 000 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Odpružená vidlice - lepší do terénu. Vhodná na venčení a i zajet si na pivko v parném létě bez psa. 

Je to koloběžka o fous lepší do terénu než na silnici.

Všeobecný popis ZDE.

Rádi vás zaučím a v lekcích na koloběžku vysvětlím základy co je potřeba psa naučit

Kategorie: Produkty

Základní specifikace

Délka
1760 mm
Výška
1120 mm
Hmotnost
12,9 Kg
Světlost nášlapu
80 mm - 125 mm
Délka nášlapu
440 mm
Velikost předního kola
26"
Velikost zadního kola
20"
Rozvor kol
1180 mm
Nosnost rámu
150 kg
Šířka řídítek
720 mm

Vybavení

Zátky
Plastové odrazové
Brzdy
Shimano 4000
Náboje
KOSTKA HK 1024 FS
Obutí
Schwalbe Smart Sam
Ráfky
Dvoustěnné - RDX
Představec
Hliníkový 31,8 mm
Řídítka
Hliníkové 720 mm - 31.8 mm
Vidlice
Odpružená - Zamykání na vidlici
Ložiska (Náboje)
NTN Japan (Průmyslová)
Hlavové složení
A-Head
Madla
Gumová - pojistná
Paprsky
Nerezové
Duše
Autoventilek

Radar vlastností

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

Zboží ke koloběžce vám ráda dodám - koloběžku dostanete u mě na cvičáku či na trase - Hanušovice - Olomouc se závozem zdarma - slouženou a nachystanou jen nasednout.

V případě zaslání se posílá ROZLOŽENÁ

Pouze v šedé barvě

V ceně koloběžky je pouze pružina na vodítko. Stojánek a další vybavení je potřeba si dokoupit. - Lze domluvit po telefonu a vykalkulovat cenu.

  • Zapřahání psa
  • Správný výběr postroje
  • Základy rozcvičky pro psa
  • Nácvik ve skupině - rozjezdy
  • Pomoc s výběrem koloběžky
  • Sestrojení a dovoz přímo domů po Šumpersku
  • Výhodné bonusy a slevy na nákup

 

2

 

3

 

4

 

 

Jak sám název modelu napovídá, jedná se o koloběžku pro mushery, stejně dobře však poslouží při sjezdu na koloběžkách či jako koloběžka pro sportovně laděné výlety se psem. Díky poměru cena/výkon je KOSTKA MUSHING FUN výbornou startovací koloběžkou profesionálních musherů.

Tato odpružená koloběžka disponuje vytříbenými jízdními vlastnostmi, které uspokojí i toho nejnáročnějšího jezdce. Rozšířený protiskluzový nášlap umožňuje stání sounož, odpružená přední vidlice se zase postará o komfortní a naprosto hladkou jízdu terénem. Díky vyladěné geometrii rámu si to z kopce pofrčíte jako namydlený blesk a zároveň budete mít váš stroj vždy plně pod kontrolou. Při vývoji modelu KOSTKA MUSHING FUN, koloběžky pro dospělé do terénu, jsme mysleli i na průjezdnost zatáčkami, proto jsme rám vyladili tak důkladně, že je nyní budete krájet o sto šest, jen se za vámi zapráší... Abyste z nich nevyletěli a vždy si udrželi optimální jízdní stopu, jsou kola obutá do plášťů s terénním vzorkem Schwalbe Nobby Nic 26" a Mad Mike 20".

Pro vaše větší bezpečí a ochranu rámu při kolizi s nerovnostmi je spodní strana nášlapu opatřena speciálními sváry a výztuhou. Tyto prvky nejenže rám chrání, ale navíc také zvyšují jeho tuhost. Prodloužený rozvor skýtá větší pohodlí a dostatek místa pro odraz jezdce, odolné dvoustěnné ráfky a náboje Kostka HK 1024 FS na průmyslových ložiscích vám to pak umožní rozjet na plné otáčky.

No a pro případy, kdy budete chtít efektivně přibrzdit nebo zastavit, má tato terénní a sjezdová koloběžka účinné véčkové brzdy Shimano 4000.

KOSTKA MUSHING FUN je zkrátka do puntíku vyladěná koloběžka do terénu, která se bez problémů popasuje i s těmi nejextrémnějšími podmínkami. Je to parťák do nepohody, kterého si oblíbíte vy i váš čtyřnohý přítel.

Koloběžka je dodávána včetně adaptéru a pružného vodítka. Stačí jen zapřáhnout a vyrazit za radostí z pohybu a nezapomenutelnými zážitky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: