Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Doprava zdarma
Značka: Kostka

KOSTKA MUSHING RACER PRO (G6)

26 000 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Koloběžka určená pro velké tahouny a psovody co mají rádi adrenalin a brázdí v lese.

Všeobecný popis ZDE.

Rádi vás zaučím a v lekcích na koloběžku vysvětlím základy co je potřeba psa naučit

Kategorie: Produkty

Základní specifikace

Délka
1900 mm
Výška
1130 mm
Hmotnost
13 kg
Světlost nášlapu
90 mm - 115 mm
Délka nášlapu
450 mm
Velikost předního kola
27.5"
Velikost zadního kola
24"
Rozvor kol
1240 mm
Nosnost rámu
150 kg
Šířka řídítek
720 mm

Vybavení

Zátky
Plastové odrazové
Brzdy
Shimano DEORE (disc, hydraulic)
Náboje
KOSTKA HK 1024 DS
Obutí
Schwalbe Smart Sam
Ráfky
Dvoustěnné - RDX
Představec
Force 31,8 mm
Řídítka
Hliníkové 720 mm - 31.8 mm
Vidlice
Odpružená - Zamykání na řídítkách
Ložiska (Náboje)
Průmyslová
Hlavové složení
A-Head Semi-integrované
Madla
Gumová - pojistná
Paprsky
Nerezové
Duše
Autoventilek

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

Zboží ke koloběžce vám ráda dodám - koloběžku dostanete u mě na cvičáku či na trase - Hanušovice - Olomouc se závozem zdarma - slouženou a nachystanou jen nasednout.

V případě zaslání se posílá ROZLOŽENÁ

Pouze v šedé barvě

V ceně koloběžky je pouze pružina na vodítko. Stojánek a další vybavení je potřeba si dokoupit. - Lze domluvit po telefonu a vykalkulovat cenu.

  • Zapřahání psa
  • Správný výběr postroje
  • Základy rozcvičky pro psa
  • Nácvik ve skupině - rozjezdy
  • Pomoc s výběrem koloběžky
  • Sestrojení a dovoz přímo domů po Šumpersku
  • Výhodné bonusy a slevy na nákup

 

2

 

3

 

4

 

 

Není žádným tajemstvím, že mnoho psů má doslova závislost na pohybu. Nejšťastnější jsou, když mohou trávit spoustu času běháním a dalšími aktivitami. Jak to skloubit dohromady se psím pánem či paničkou, který má závislost na koloběžce? Mushing – to je správné slovo! Můžete si být jisti, že nová koloběžka Kostka Mushing Racer Pro (G6) spolehlivě zajistí vyplavování adrenalinu do krve jak u vás, tak i u vašeho zvířecího přítele. Podporujeme závislost na pohybu nejen u vás, ale i u vašich psů.

Koloběžky s odpruženou přední vidlicí, vybavené vodítkem pro psa, vyrábíme už dlouho. Nový model Kostka Mushing Racer Pro (G6) však posouvá zážitek z jízdy v terénu ještě o level výše. Protože velká kola rychleji jedou, a zároveň mají lepší průchodnost terénem, osadili jsme tento model vpředu 27,5" a vzadu 24" kolem. Překážky, které jste doposud přejížděli obezřetně a pomaleji, nyní „dáte“ v plné rychlosti. Podle charakteru jízdního povrchu jednoduše zvolíte optimální tlak v terénních pláštích Schwalbe Smart Sam, které se vám odmění skvělou trakcí v synergii s nízkým valivým odporem. Hydraulické kotoučové brzdy Shimano Deore pak zajistí bezpečné brzdění či zastavení i v nejnáročnějších podmínkách. Doslova vás podrží jak na suchém, tak i v bahnitém nebo rozmáčeném terénu. 

Přední vzduchová vidlice se zdvihem 100 mm je vybavená zamykáním pružení na řídítkách – při odrážení tak nepřijdete o cennou energii. Vidlice je uložená v semi-integrovaném hlavovém složení, které výrazně zvyšuje tuhost celého kompletu přední vidlice/rám koloběžky a přináší také přesnější odezvu řízení. Citelně byla zvýšena tuhost také u rámu šesté generace. Nášlapná plocha dostala nový středový profil, CNC frézovaný doraz paty je pak nejen vysoce funkčním, ale také designovým prvkem této koloběžky.

Kontrolu nad svým strojem máte ve svých rukou, ovládajících 720 mm široké „vlaštovky“ – lehká oversized řídítka, opatřená gumovými gripy s pojistnými objímkami proti samovolnému pootáčení, které se výborně drží i v rukavicích. Krátký představec zvyšuje celkovou tuhost řízení a přispívá k jeho přesnosti. Standardní výbavou musherské koloběžky Kostka Mushing Racer Pro (G6) je samozřejmě také držák pro vodítka psa, integrovaný na hlavové trubce pod řídítky. S koloběžkou se dodává jednoduše odnímatelný adaptér vodítka z pružinové oceli, plus vodítko s amortizérem. Vodítko splňuje normy, předepsané českými i mezinárodními svazy – díky tomu můžete hned po vybalení nového stroje z krabice vyrazit se svým psím tahounem na musherské závody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: