Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Pets- Best

Lososový krém na výcvik

60 Kč
Čekáme na naskladnění do 2 týdnů

Na vylizování při tréninku či výstavní tréninky.

Kategorie: Odměny
Hmotnost: 0.75 kg

My pejskaři se vždy ocitáme v situacích, kdy potřebujeme pozitivní podporu pamlsků v každodenním životě se psy. Tím může být výchova či výcvik psa obecně, ale i speciální výcvik. Někdy musíme také našim psům podávat léky, které - samy o sobě - ​​často odmítají srstnaté nosy a prostě je nesnědí. S vysoce kvalitním lososovým krémem TubiDog je nyní dětská hra specificky odměňovat nebo „schovávat“ léky. Krém vyrobený ze spousty čerstvého lososa je nejen opravdovou lahůdkou pro všechny psy. Vysoký obsah omega-3v lososu má také zdraví prospěšný účinek. Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA obsažené v lososu jsou nezbytné (tzn. psi si je nedokážou sami vyrobit) a jsou zvláště důležité pro neporušený imunitní systém, zdravou kůži a silné srdce.

Manipulace je obzvláště snadná: jednoduše odšroubujte víko, stiskněte tubu a pes vám bude žrát z ruky. Doslova! Protože lahodný lososový krém má vynikající přijetí . Krém je totiž vyroben z potravinářských surovin a nedostanou se do něj žádné odpadní látky. V tubě také nejsou žádné zvýrazňovače chuti, konzervanty ani barviva.

Vyzkoušejte: Jednoduché a čisté odměňování nebylo nikdy jednodušší!

 

Obsah 75g na tubu.

Trubka má rozměr cca V 14cm x Š 5cm. Displej má rozměry cca D 29cm x V 2 (přední) -13 (zadní) cm.

 

Všechny výhody na první pohled:

  • Lahodný lososový krém prémiové kvality
  • Bez umělých přísad, jako jsou konzervanty nebo zvýrazňovače chuti
  • Bez lepku a laktózy
  • Vyvinuto a vyrobeno v Německu
  • Vynikající přijetí (vyzkoušeno)
  • Čisté a snadno porcovatelné
  • Už žádné maštění a drobení

 

Složení:

Lososový krém Tubidog je bezlepkový, bez chemie a konzervantů.

Složení: Losos, řepkový olej, bramborový škrob, kukuřičný škrob, guarová guma, rostlinná vláknina, xantanová guma, celulóza.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: