Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Krmiva Hulín

Mulťák ze super potravin 500g

200 Kč
Čekáme na naskladnění do 2 týdnů

Multivitamin pro pejsky na celkovou podporu těla, střídáme s ostatními

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 1 kg
 • Dávkování doplňkového krmiva:  Obecně se k masu přidává asi 2 – 3 g ( navršená čajová lžička ) na 5 kg hmotnosti psa na den. Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, nebo je pes ve vysoké zátěži, může se dát až 4 g / 5 kg váhy psa / den. Rozdělte celkové denní množství směsi rovnoměrně do každé porce krmiva.

Akutně přidávejte multivitamínovou směs denně cca měsíc a pak dejte 1 – 2 týdny pauzu.Lze pak přejít na preventivní dávkování.

Preventivně přidávejte směs ke krmivu jen 2 – 3 x týdně, např. obden, lze takto krmit dlouhodobě.

 • Obsah surovin sestupně:  Hnědá mořská řasa Kelpa – 35%. Arktický Krill – 25%. Pivovarské kvasnice – 10%. Hydrolyzovaný kolagen. Sušená vejce. Hydrolyzovaný Krillový protein. Sladkovodní sinice Spirulina 5%. Lososový olej. Moučka z vaječných skořápek. Sladkovodní sinice Chlorella. Kyselina ascorbová – vitamín C. Colostrum – sušené delaktózované mlezivo a Beta glukan 82% – významné imunostimulátory pro zvýšení přirozené imunity.
 • Působení směsi na organismus:
  1. Asi největší přínos této směsi – mimo jiné – bude ve vysokém obsahu jódu. Tím je směs nápomocná při vytváření hormonů štítné žlázy, který následně ovlivňuje kvalitu celého metabolismu těla a tak i zdraví psa. Jód je ve vnitrozemí obecně nedostatkovým prvkem a je v přirozené potravě psů minimálně zastoupen. Mnohé ze zdravotních problémů u psů může vycházet právě z chronického nedostatku jódu, aniž by se na to při hledání příčin nemocí přišlo.
  2. Podpora autoimunity díky obsahu dvou nejsilnějších imunostimulátorů, které se na trhu vyskytují – Beta Glukan a Colostrum. Více v popisu jednotlivých produktů.
  3. Je bohatým zdrojem přirozených, plně stravitelných elektrolytů ( vápník, hořčík, draslík ), minerálů, stopových prvků a vitamínů v celém jejich známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organizmu.
  4. Je bohatým zdrojem Karotenoidů – silná přírodní barviva. Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky. Podporuje správný metabolismus vápníku.
  5. Urychluje rekonvalescenci při fyzické zátěží, po nemoci nebo úrazu. Je to bohatý zdroj všech potřebných prvků a živin.
  6. Napomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a zubní kámen. Zlepšuje stav srsti a kůže díky komplexu živin, které ji ovlivňují.
  7. Podporuje mozkové funkce – paměť, koncentraci, poznávací funkce, aj. Vhodné při výcviku mladých psů.
  8. Detoxikace organismu a vylučování toxinů z těla. Bohatý zdroj hydrolytických enzymů štěpících tuky, proteiny a cukry.
  9. Směs má díky vysokému obsahu Krilu a řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. Proto pozor na nekontrolovaný příjem, kdy pes najde celé balení výrobku.
  10. Díky obsahu Beta Glukanů výrazně zvyšuje přirozenou autoimunitu psa.

  Doplňkové krmivo Krill, řasy a žraločí chrupavka je v sypkém stavu. Má tmavě hnědo-zelenou barvu a výraznou vůni po mořských plodech. Bez Lepku a bez Laktózy. Krmivo neobsahuje žádné konzervanty, aromata ani barviva ! Vše jsou jen a pouze přírodní suroviny. Výrobce: Krmiva Hulín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: