Novozélandská Zelená mušle - 150 g

Jde o čistý, pouze přírodní produkt, bez příměsí jiných surovin a látek. Mezinárodní označení této moučky je GLM ( Green Lipped Mussel ). Je to anglické označení pro surovinu vyrobenou z mořských mušlí – Slávky zelenoústé ( Perna canaliculus ), vyskytující se volně ve vodách jižní oblasti Nového Zélandu – Marlborough.

Skladem
Značka: Krmiva Hulín
350 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.21 kg

Pozitivní účinky GLM – extraktu ze Zelených mušlí:

  • potlačení projevů alergií a kožních problémů
  • zvyšuje kvalitu srsti a drápů
  • zlepšuje srážlivost krve a krevní oběh
  • brzdí proces stárnutí buněk
  • regenerace chrupavek, vazů a sliznic
  • potlačuje záněty kloubů

Složení: Hrubý protein 52 %, tuk 2 %, vláknina 1,2 %, popel 14 %, vlhkost 10 %.

Obsahuje: GLM extrakt ze Zelených mušlí (Perna canaliculus) – 100%

Novozélandská Zelená mušle – Slávka zelenoústáse chová především pro potřeby potravinářského průmyslu ve velkých množstvích, ve speciálních slávkových odchovnách podél pobřeží N. Zélandu, kde jsou také jejich zpracovny. Nebo se vyváží do celého světa k dalšímu zpracování, např. do podoby sypkého extraktu GLM, který nabízíme.Tento extrakt obsahuje lyofilizovaná ( mrazem sušená ) a následně jemně mletá, vytříděná těla těchto mořských mlžů.

Moučka ze Zelených mušlí – GLM obsahuje vysoký podíl Glukosaminglykanů, nenasycených mastných kyselin, kyseliny křemičité, minerálních látek a stopových prvků. Tyto látky ve své kombinaci velmi významně podporují regeneraci a tvorbu chrupavek i vaziv a mají ověřené protizánětlivé účinky. Tím také podporují tvorbu sliznic trávicího ústrojí a stěn cév.

Výrobce krmiva Hulín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení