Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Novinka
Značka: Krmiva Hulín

Olej z tresčích jater 500ml

230 Kč
Čekáme na naskladnění do 2 týdnů

Výběrový olej získaný při zpracování jater vybraných druhů tresek a příbuzných druhů - BEZ VODY

Kategorie: Oleje

Olej může mít oranžovou až jantarovou barvu dle použité suroviny ( původu ryb ) a má typickou, jemnou, olejnatou " rybí " vůni. Vynikající do vnadících směsí s obsahem rybí, nebo masové moučky. Podpoří a zvýrazní přirozené rybí aroma i chuť.

  • Možnosti použití:  Olej z tresčích jater je vynikající, přirozený, vnadící atraktor pro ryby. Je ho možno použít prakticky do jakýchkoliv směsí pro vnadění, či výrobu boilies a pelet. Obecně doporučené dávkování je 60 - 120 ml / kg suché směsi, pokud není použito jiných typů olejů. Jinak stačí jen třetina, až polovina dávky. Rybám ani mnohem vyšší dávkování neuškodí, spíše naopak, ale směs pak může být nezpracovatelná díky vysoké mastnotě, např. u těsta na boilies, nebo pelety.
  • Skladování a spotřeba:  Olej z Tresčích jater je citlivý na ultrafialové záření - přímé sluneční světlo, a dlouhodobě ( měsíce ) na vyšší teploty ( přes cca 24 °C ). Proto jej uchovávejte v tmavých lahvích nebo v šeru, ideálně do 15 °C, nebo max. při pokojové teplotě. Krátkodobé zahřátí, např. při přepravě autem v létě, mu však nijak nevadí, stejně tak pokud vám zmrzne a vysráží se - nechte jej při pokojové teplotě zahřát, opět bude čirý. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: