PETKULT konzerva 400g

příchutě
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
Značka: Petkult
42 Kč
Kategorie: Produkty
Polish 20220301 072734653
Novinka
  • PETKULT  konzervy obsahují 65 -67 % masa a vnitřností, které jsou  bohaté na vitamíny, minerály a důležité aminokyseliny. Dále obsahují olej ze semen lnu, který je přírodní zdroj Omegy-3 a Omegy-6, důležitých mastných kyselin s účinky proti zánětu, kardiovaskulární ochranou a snižováním tuků v krvi. Lecitin obsažený v semínkách lnu a přidaných vlákninách zajišťuje zdravé zažívání a reguluje střevní průchod.
  • Neobsahuje pšenici, kukuřici, sóju, umělá barviva a konzervanty, ochucovadla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení