Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Krmiva Hulín

Pivovarské kvasnice Mikrop 0,5 kg

150 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Jedná se o doplněk stravy, který má, mimo jiné, repelentní účinek – díky kvasnicím pes klíšťatům smrdí a tím je odpuzuje. Kvasnice jsou relativně spolehlivou cestou v boji proti klíšťatům.

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.5 kg

Parametry:

  • Pivovarské kvasnice jsou zdrojem vysoce stravitelných dusíkatých látek – bílkovin.
  • Dávkování: Obvykle 10 – 50 g / den. Nebo dle vlastních zkušeností, či rady veterináře!  Je možno odkoupit i menší množství pro malá plemena.
  • Biologická hodnota sušených pivovarských kvasnic je vyjádřena zvláště obsahem životně důležitých aminokyselin, které organismus zvířat sám neumí syntetizovat, jako je např. lysin, methionin, cystin, leucin, valin, izoleucin a ostatních.
  • Vysoká biologická hodnota je také dána velmi příznivým obsahem vitamínů skupiny B zejména thyaminu (vitamín B1), riboflavinu (vitamín B2), pyridoxinu (vitamín B6) a kyseliny pantothenové (vitamín B3),  ale i obsahem minerálních látek a stopových prvků – zejména fosforu, draslíku, železa, mědi, zinku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: