Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Tip Doprava zdarma Doprava zdarma
Značka: Platinum Natural

Platinum Natural Beef & Potato - HOVĚZÍ S BRAMBOREM

850 Kč 400 Kč od 400 Kč
Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Měkké krmivo jak na běžnou spotřebu tak jako odměna, hodně aromatické. Suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

Kategorie: Platinum Natural

Hovězí s bramborem pro dospělé

PLATINUM BEEF + POTATOES je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem zrnin (obilovin) pro dospělé psy všech plemen. Díky svému přírodnímu, jednoduchému složení je snadno stravitelné. Vyhovuje nutričním požadavkům psů s citlivým zažíváním a problematickou střevní mikroflórou. Zvyšuje imunitu a definitivně řeší různé potravinové intolerance. Je vhodné i pro aktivní starší psy. PLATINUM BEEF + POTATOES je absolutní špičkou mezi krmivy s označením GRAIN FREE, protože skutečně každá složka tohoto krmiva má pro psa svůj nezaměnitelný dietologický význam.

Novinky ve složení krmiva: 

 • Řasa spirulina pomáhá působit proti arterioskleróze, hypertenzi a také snižuje hladinu cholesterolu. Navíc je bohatá na základní amino kyseliny a tuky jako zdroje důležitých vitamínů, minerálů a vlákniny. Kromě toho podporuje aktivitu střev a chrání buněčnou stěnu.

 • Oregano – dobře známé italské koření – má tišící efekt na celý trávící trakt, reguluje krevní tlak a také efektivně působí protizánětlivě na uši a dýchací ústrojí.

 • Semena klikvy velkoplodé jsou bohatým zdrojem antioxidantů a podporují kardiovaskulární systém, ledviny a močové ústrojí. Jsou také známé pro svoji schopnost regulovat krevní tlak a metabolismus cukru u psů.

 • Zelený čaj má uklidňující účinky na gastro-střevní trakt a podporuje metabolické procesy, kardiovaskulární systém a imunitní systém. Také obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty s antimikrobiálními účinky.

 • Hovězí maso je velmi bohaté na mangan, jód, selen, fluór, zinek, selen, chróm a křemík. Další výhodou masa přežvýkavců je, že navíc obsahuje vyšší množství omega 3 a omega 6 - nenasycené mastné kyseliny. Ty jsou velice přínosné pro celkové zdraví psa. Dostatek těchto látek v krmivu majitelé poznají na vysoké kvalitě srsti, ta je hustá a lesklá.

Složení: Čerstvé hovězí maso 70 %, sušené brambory 12 %, sušený hrášek, sušená čočka, sušená jablečná dužina, sušené ryby, sušené pivovarské kvasnice, lososový olej, za studena lisovaný olivový olej, extrakt z juky, extrakt ze slávky zelenoústé, sušená mrkev, sušená rajčata, sušený aksamitník vzpřímený, sušená pampeliška lékařská, sušená brokolice, sušený zelený čaj, sušený heřmánek, sušené oregano, sušená semena ostropestřce mariánského, sušená semena klikvy velkoplodé, sušené mořské řasy, chlorid draselný.

 

Info: PSIKRMIVORADCE.CZ

Deklarované složení:
Čerstvé maso Iberico (z polodivokého černého vepře) 70 %, brambory, sušené ryby, sušené pivovarské kvasnice, sušená jablka, vojtěška,  lososový olej, extrakt z juky, za studena lisovaný olivový olej, za studena lisovaný olej z lněného semínka, extrakt z mušlí,  ostropeřec mariánský, sušený fenykl, kořen smilaxu lékařského, artyčok, řeřicha, heřmánek, smetanka lékařská, sušený hořec, chlorid draselný.

 

Vitamíny, provitamíny a podobně působící látky: (E-672) vitamín A: 10000 ML, (E-671) vitamín D3: 1600 MJ, (3a700) vitamin E (alfa-tokoferol acetát):150 mg, vitamin K1: 2 mg, vitamín B1 (thiamin nitrát): 6 mg, vitamin B2 (ribofavin): 10 mg, (3a831) vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid): 3 mg, vitamin C (askorbyl fosfát sodno vápenatý): 70 mg, vitamin B12: 40 mcg, nacin: 20 mg, pantothenan vápenatý: 20 mg, biotin (D(+)-biotin): 200 mcg, kyselina listová: 300 mcg, cholin chlorid: 1500 mg.

Stopové prvky nebo sloučeniny stopových prvků: (E-1) síran železnatý heptahydrát: 75 mg, (E-2) jodid draselný: 1,5 mg, (E-4) síran měďnatý pentahydrát: 19 mg, (E-5) síran manganatý, monohydrát: 40 mg, (E-6) oxid zinečnatý: 190 mg, (E-8) seleničitan sodný: 0,3 mg.

Technologické doplňkové látky: (E202) kalium sorbát, (E306) alfa-tokoferol.

Energie: 3508 kcal/kg

Červeně jsou označeny kontroverzní nebo nevhodné suroviny

Deklarovaná analýza:
Bílkoviny 23%, tuk 14%, popeloviny 7,8%, hrubá vláknina 2%, vápník 1,6%, fosfor 1,0%, vlhkost (původní šťáva ze zpracovaného masa) 18%.
Hodnocení: Jak hodnotíme krmivo

 

 • bez obilovin: ano
 • bez umělých barviv a konzervantů: ano

Receptura postavená na živočišné bázi. Obsah bílkovin a tuku odpovídá životní fázi psa – dospělý pes. Uvítali bychom zdroj mědi spíše ve formě chelátu (síran měďnatý).

Soudě podle samotných složek je Platinum Adult Iberico se zeleninou suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 • Za nás je toto krmivo naprosté lákadlo a pokud tím krmíte běžně, musíte zvyšovat motivační odměny.
 • Proto je využíváme k výcviku a na výstavu.
 • Někteří pejsci po tom více prdí.
 • Cena je vyšší a u velkého psa je to celkem náročné finančně dotovat.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 16.8.2022
Používám jako pamlsek,odmenu... Nevoní,ale chutna