Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Tip Doprava zdarma Doprava zdarma
Značka: Platinum Natural

PLATINUM NATURAL IBERICO & GREENS - KANČÍ SE ZELENINOU

900 Kč 400 Kč od 400 Kč
Na objednávku do 1 týdne Ihned k odeslání Zvolte variantu
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Velice měkké krmivo, doporučuji i jako odměny. Naši svěřenci, se můžou utlouct! Suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

Kategorie: Platinum Natural

INGREDIENCE

Čerstvé vepřové maso (70 %, výhradně z masa iberijského prasete), sušené brambory, sušené ryby, sušené pivovarské kvasnice, sušená jablečná dužina, lososový olej, extrakt z juky, za studena lisovaný lněný olej, za studena lisovaný olivový olej, extrakt ze slávky zelenoústé, sušená mrkev, sušená rajčata, sušený aksamitník vzpřímený, sušená pampeliška lékařská, sušená brokolice, sušený zelený čaj, sušený heřmánek, sušené oregano, sušená semena ostropestřce mariánského, sušená semena klikvy velkoplodé, sušené mořské řasy, chlorid draselný.

 

DEKLAROVANÉ JAKOSTNÍ ZNAKY

Hrubý protein 23,0 %, hrubé oleje a tuky 14,0 %, hrubý popel 7,8 %, hrubá vláknina 2,0 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,0 %, vlhkost (přirozený obsah) 19,0 %.

 

VITAMÍNY A STOPOVÉ PRVKY NA KG

Doplňkové látky na kg

Vitamíny, provitamíny a podobně působící látky: (3a672a) vitamín A 10.000 MJ, (3a671) vitamín D3 1.600 MJ, (3a700) vitamín E 150 mg.

(E-1) železo: 75 mg, (E-2) jód: 3 mg, (E-4) měď: 19 mg, (E-5) mangan: 40 mg, (E-6) zinek: 150 mg, (E-8) selen: 0,4 mg.

Technologické doplňkové látky: tokoferolové extrakty přírodního původu.

 

Info:PSIKRMIVORADCE.CZ

 

Deklarované složení:
Čerstvé maso Iberico (z polodivokého černého vepře) 70 %, brambory, sušené ryby, sušené pivovarské kvasnice, sušená jablka, vojtěška,  lososový olej, extrakt z juky, za studena lisovaný olivový olej, za studena lisovaný olej z lněného semínka, extrakt z mušlí,  ostropeřec mariánský, sušený fenykl, kořen smilaxu lékařského, artyčok, řeřicha, heřmánek, smetanka lékařská, sušený hořec, chlorid draselný.

 

Vitamíny, provitamíny a podobně působící látky: (E-672) vitamín A: 10000 ML, (E-671) vitamín D3: 1600 MJ, (3a700) vitamin E (alfa-tokoferol acetát):150 mg, vitamin K1: 2 mg, vitamín B1 (thiamin nitrát): 6 mg, vitamin B2 (ribofavin): 10 mg, (3a831) vitamin B6 (pyridoxin-hydrochlorid): 3 mg, vitamin C (askorbyl fosfát sodno vápenatý): 70 mg, vitamin B12: 40 mcg, nacin: 20 mg, pantothenan vápenatý: 20 mg, biotin (D(+)-biotin): 200 mcg, kyselina listová: 300 mcg, cholin chlorid: 1500 mg.

Stopové prvky nebo sloučeniny stopových prvků: (E-1) síran železnatý heptahydrát: 75 mg, (E-2) jodid draselný: 1,5 mg, (E-4) síran měďnatý pentahydrát: 19 mg, (E-5) síran manganatý, monohydrát: 40 mg, (E-6) oxid zinečnatý: 190 mg, (E-8) seleničitan sodný: 0,3 mg.

Technologické doplňkové látky: (E202) kalium sorbát, (E306) alfa-tokoferol.

Energie: 3508 kcal/kg

Červeně jsou označeny kontroverzní nebo nevhodné suroviny

Deklarovaná analýza:
Bílkoviny 23%, tuk 14%, popeloviny 7,8%, hrubá vláknina 2%, vápník 1,6%, fosfor 1,0%, vlhkost (původní šťáva ze zpracovaného masa) 18%.
Hodnocení: Jak hodnotíme krmivo

 

  • bez obilovin: ano
  • bez umělých barviv a konzervantů: ano

Receptura postavená na živočišné bázi. Obsah bílkovin a tuku odpovídá životní fázi psa – dospělý pes. Uvítali bychom zdroj mědi spíše ve formě chelátu (síran měďnatý).

Soudě podle samotných složek je Platinum Adult Iberico se zeleninou suché krmivo pro psy nadprůměrné kvality s průměrným obsahem masa, obsahující kvalitní suroviny.

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

  • Jedna z topových odměn a je škoda je běžně krmit. Při výcviku pak musíte použít vyšší motivaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: