Royal Canin Maxi Digestive Care - granule pro velké psy s citlivým trávením- pro útulky

Děkujeme za koupi granulí pro pejsky z útulků

 

Skladem
Značka: Royal canin
400 Kč
Kategorie: Produkty
Hmotnost: 3 kg
  • Živiny upravené na míru, včetně bílkovin, esenciálních tuků, vitamínů a minerálů, pomáhají psům s citlivým zažíváním podporovat zdravou trávicí soustavu i celoživotní pohodu.
  • Program výživy Digestive Care je dostupný jako křupavé granule a chutné paštiky v kapsičce. Obě jsou nutričně kompletní a dokonale se doplňují. Proč nevyzkoušet paštiku jako doplněk granulí? Výsledkem používání tohoto krmiva je vývoj optimální kvality stolice až v 97 % případů. Jde tedy o jasný důkaz toho, že trávicí soustava funguje správně. Výsledky krmiva jsou tak prokázaným úspěchem.

 

Tyto granule po zaplacení předáme do útulku pro pejsky, kde je to zrovna potřeba. Tuto informaci a fotografie vám po předání zašleme. Přesun granulí může nějakou dobu trvat, postupně naskladňujeme a pak se musí vše dodávkou odvést. Mějte prosím strpení a nebojte se nás kontaktovat či přidat do skupiny, kde uvidíte tuto pomoc.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení