Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Krmiva Hulín

Rýžová kaše instantní 1kg

120 Kč
Ihned k odeslání

Zalijete jen vodou. Kvalitní surovina při krmení syrovou stravou. Váže hodně vody, vhodné pro psy co málo pijí.

Kategorie: Sypké
 • Rýže je imunologicky nejlépe přijímaná surovina s příznivým dietetickým účinkem pro psa.
 • Jde o krmný produkt. Hrubozrnná kaše je ideální doplněk především při Barfování, nebo pro zavodnění psa - nasaje na sebe až 250 % vody a pes řídkou vodnatou kaši většinou s chutí sežere.
 • Vhodný doplněk stravy také při onemocnění trávicího traktu, rekonvalescenci po nemoci, vyčerpání.
 • Obsah živin:  8 % bílkovin, 2,1 % tuku, 5 % popelovin ( minerální látky ), 9,5 % vlákniny, 55 % škrobu.
 • Vitamíny:  E - 3,3 mg, B1 - 2 mg, B2 - 0,6 mg, B3 Niacin - 11 mg, B5 kys. pantothemová -  3 mg, B6 - 1,6 mg,  cholin 302 mg.

  Minerální látky:  Ca - 0,5 g, P - 0,3 g, K - 3,1 g, Mg - 1,3 g, Fe -  30 mg, Cu - 3 mg, Zn - 1,7 mg, Mn - 18,4 mg.

  • Charakteristika:  Rýže neobsahuje lepek a je vhodná pro psy s alergiemi na tuto obilnou bílkovinu. Tepelně upravená rýže je dehydrována a nahrubo pomleta do konzistence kusového šrotu. Má krémově bílou až mírně nažloutlou barvu s velmi příjemnou vůni. Námi nabízená kaše je pouze v krmivářské kvalitě, nelze ji použít pro lidskou výživu - nezpracovává se na potravinářských strojích.

 

 • Možnosti použití:  Instantní rýžová kaše je vhodná pro všechna plemena psů, včetně těch, co trpí alergii na lepek. Slouží pouze jako příloha k masité nebo granulované potravě, tzn. k syrovému masu, ke konzervám, nebo k vysoko proteinovým granulím s obsahem bílkovin nad 25%. Kaše musí být psovi podávána pouze dostatečně nasáklá vodou, nikdy ne v suchém stavu - je silně dehydrována ( zbavena vody ) a váže na sebe přes 200% vody! Nepodávejte ani jako samostatné krmivo, jen jako doplněk.
 • Způsob přípravy: Přelejte suchou rýžovou kaši teplou či studenou vodou nebo vývarem a promíchejte, případně přidejte vodu tak, aby byla snadno míchatelná. Na 100 g kaše dejte cca 150 - 200 ml vody, promíchejte a dořeďte si vše ještě na požadovanou hustotu. Zamíchejte vychladlou hmotu do obsahu konzervy, masa nebo granulí. Můžete si namíchat kaši i do zásoby a zamrazit, nebo uschovat na cca 3 dny v ledničce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: