Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: Spokey

Silikonová skládací láhev 0,55l - jako harmonika

280 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Vychytaná silikonová napáječka pro vás i pro psa.

Turistická láhev Spokey JUMP:
- to je skládací láhev na vodu, která se snadno přenáší a skladuje,
- vyrobena z vysoce kvalitního, netoxického silikonu bez zápachu, který je vhodný jak pro teplé, tak i pro studené nápoje,
- má široké hrdlo s těsnícím šroubovacím víkem pro snadné plnění a čištění,
- má kovovou karabinku, díky které jí můžete mít stále po ruce - láhev s vodou si můžete pověsit třeba na batoh,
- je velmi lehká, díky čemuž se skvěle hodí na rodinné výlety, procházky, kempování a různé sportovní aktivity.

Už nemusíte kupovat nápoje v plastových láhvích, když máte k dispozici moderní skládací silikonovou láhev Spokey JUMP. Přispějte k ochraně životního prostředí a zvolte skvělé řešení pro jakoukoli situaci. Speciálně navrženou skládací láhev si s sebou můžete vzít do práce, do školy, na trénink nebo na výlet do přírody. Díky možnosti složení a rozložení můžete láhev libovolně naplnit - maximální objem láhve v rozloženém stavu je 550 ml! A když bude láhev prázdná, ušetříte spoustu místa. Láhev stačí složit a dát do tašky nebo do batohu.

Skládací silikonová láhev
Super moderní turistická láhev na vodu je vyrobená z mechanicky odolného a 100 % bezpečného, netoxického silikonu. Je vhodná jak pro teplé, tak i pro studené nápoje. Nemusíte se obávat mytí - široké hrdlo usnadňuje čištění skládací láhve a zajišťuje pohodlí při plnění. Láhev má navíc dobře těsnící šroubovací víko a kovovou karabinku, díky které si můžete láhev snadno a rychle připnout na batoh.

Postarejte se o sebe a o životní prostředí
Spokey JUMP je speciálně navržena skládací láhev na vodu pro každodenní použití. Nepostradatelný společník každého výletu je tou nejlepší volbou pro ty, kteří dbají nejen na své pohodlí ale také na životní prostředí. Používání opakovaně použitelné láhve omezuje používání jednorázových plastových láhvi na pití. Buďte EKO!

Lehká, bezpečná a ekologická
Skládací silikonová láhev na vodu Spokey JUMP neteče a nepohlcuje pachy. Můžete si ji vzít doslova kamkoli s sebou - na výlet, na túru nebo na trénink. Díky svému maximálnímu objemu 0,55 l se vejde do každého batohu, nezabírá mnoho místa a zároveň vám dává možnost vzít si s sebou velké množství vody kamkoli potřebujete. Láhev Spokey JUMP je velmi lehká - váží pouze 206 g! Je to skvělý nápad na dárek pro vaše děti, přátele či rodinu.


Parametry:
- materiál: silikon
- hmotnost: 206 g
- objem: 550 ml
- výška po rozložení: 25 cm
- součástí láhve je i kovová karabinka
Výrobek byl testován v laboratoři z hlediska bezpečnosti během kontaktu s potravinami

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: