Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Novinka
Značka: Krmiva Hulín

Silymarin+ lecitin 50g

250 Kč
Ihned k odeslání

 Silné antioxidační, detoxikační a protizánětlivé účinky. Významně se podílí na regeneraci jaterních buněk. Silymarin i Lecitin zvyšuje celkovou imunitu organismu.

Kategorie: Sypké
  • Složení:  Koncentrát Silymarinu - 80 %, Lecitin 20 % 

Obsah účinné látky v 1 g:   640 mg Silymarinu  

  •  Charakteristika:  Nabízíme směs Silymarinu a Lecitinu pro mnohonásobně vyšší účinost ( využitelnost ) v organizmu. Silymarin je extrakt ze semene Ostropestřce mariánského, a jeho hlavní účinnou složkou je Silibinin. Dále obsahuje účinné látky Isosilibinin, Silikristin a Silydianin. Soubor těchto látek - Silymarin, vykazuje vysoký ochranný účinek ve vztahu k jaterním buňkám a jejich detoxikaci, který byl prokázán u savců. 

K největšímu uplatnění Silymarinu patří léčba důsledků otrav hepatotoxickými jedy (hepatotoxický = to, co je toxické, jedovaté vůči játrům). Sem patří cirhóza jater způsobená nadměrnou konzumací alkoholu, otravy způsobené tzv. muchomůrkovými jedy, což jsou jedy obsažené např. v muchomůrce zelené a dalších druzích jedovatých hub. Laboratorní experimenty potvrdily, že Silibinin je schopen chránit myší jaterní buňky před vlivem jedu právě z muchomůrky zelené. Silimarin působí proti produktům metabolizmu plísní a mnoha dalších nežádoucích faktorů, které přináší současná civilizace.

V laboratorních podmínkách bylo zjištěno, že Silibinin má silné protirakovinové účinky, konkrétně proti lidským nádorovým buňkám adenokarcinomu prostaty, nádorů prsu, ektocervixu ( tj. nádoru určité části děložního hrdla ) a konečně proti nádorovým buňkám plic.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: