Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: PLOT

Souznění dvou duší

400 Kč
Na objednávku do 2 týdnů

Tuto knihu doporučuji všem. Ať už se v kynologii pohybujete jen okrajově, nebo hledáte spouštěče chování.

Naleznete zde spousty příběhů od světových trenérů a zjistíte, že způsob výcviku je úhel pohledu. 

Můžete vybírat metodiky a přečíst si, jakým způsobem s nimi pracovat.

Kategorie: Samostudium
Hmotnost: 0.25 kg

Dny, kdy se loužička na podlaze řešila srolovanými novinami, jsou už naštěstí dávno ty tam. Moderní výcvik psa spočívá v promyšleném užití vědeckých poznatků, které jde ruku v ruce s prohlubováním životního pouta mezi psem a člověkem.

Kniha Souznění dvou duší je sbírkou praktických a inspirujících rad od těch nejlepších trenérů světa. Osvojte si metody moderního výcviku psů prostřednictvím 60 článků 28 renomovaných expertů, vybraných světoznámým trenérem zvířat Kenem Ramirezem.

Souznění dvou duší se dotýká nejčastějších a nejobtížnějších výzev, které před majitele psů staví soužití s jejich miláčkem – od obtěžujícího štěkání po nadměrnou reaktivitu. Podívejte se na to, co se pes může naučit, úplně novýma očima. Ať už jste začátečník nebo zkušený trenér, Souznění dvou duší vám poslouží jako nepostradatelný průvodce na cestě, na jejímž konci budete vy i váš pes šťastnější, pohotovější a sebevědomější.

Mezi autory a tématy této knížky najdete:

  • Ken Ramirez: Výhody moderního výcviku
  • Kathy Sdao: Principy moderního výcviku
  • Karen Pryor: Začínáme
  • Debbie Martin: Výcvik pro domácnost
  • Laura VanArendonk Baugh: Zdvořilé zdravení
  • Nan Arthur: Uvolnění
  • Emma Parsons: Reaktivita
  • Hannah Branigan: Hlídání zdrojů ... a mnoho dalších!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: