Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.

Stopovačka tmavě modrá – velká plemena

500 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Vzhled umělé kůže a syté barvy, které dělají radost. Jsou velice příjemné do ruky a pevně sepnuté tak, že neprasknou. Dle vlastního výběru můžete využít ke stopovačce i vodítko různých délek, obojky stahovací, zapínací či polostahovací nebo s úchytem. Skladem máme více barev i délek.

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.25 kg

Parametry:

  • Nylonový popruh, který je potažen tenkou vrstvou PVC
  • Popruh tak nenasává vodu, v případě znečištění stačí opláchnout vodou
  • Šířka popruhu od 15mm
  • Délka 10m
  • Cena dle délky a šíře se mění
  • Ukončeno uchem
  • Domácí česká výroba
  • Červená, Neon oranžová, Neon růžová, Modrá Světle, modrá, Neon zelená, Neon žlutá, Levandulová (světle fialová)

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RV Avatar autora | 30.8.2022
Máme tuto krásnou modrou barvu - ve skutečnosti vypadá ještě lip. Kvalitní stopovací vodítko, co vydrží zátěž i obřích plemen - skvělý pomocník na dlouhé procházky. Nespali Vás při manipulaci , vodítko je lehké snadno ovladatelné , karabina na uchycení k obojku, na druhem konci je i ručka pro snazší udržení psu. Snadné čištění jen vodou, Všem doporučujeme - kvalitní zpracování .