Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Značka: tamer

Tamer kulaté Easy Long

1 100 Kč
Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Na objednávku do 1 týdne Zvolte variantu
Barva
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Lanové vodítko s posuvným vodítkem. Váš pes potřebuje prostor, krátké vodítko je špatné!

Kategorie: Tamer

 

Systém EASY LONG vám navíc umožní vést psa tak, že volných rukou můžete využít v podstatě k čemukoliv, například významnému zdravení okolních přihlížejících. Potěší vás nejenom skvělé zpracování a nadčasový design, ale také extrémně dlouhá životnost

Odebíráme STŘEDNÍ ŠÍŘI, stačí i pro větší psy. Větší velikost je masivní a pokud nemáte na vodítko 60 kilového pejska určitě si s ním vystačíte.

 

V případě, že si chcete vyzvednout MINI tip na malá plemena či jinou barvu tak prosím napište. 

Bereme hlavně střední velikost :

 • délka karabiny  86 mm
 • váha karabiny   24 g 
 • průměr lana     8 - 9 mm
 • maximální zatížení 400 KG

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 •  Už pro štěňátka by jste měli mít dostatečně dlouhé vodítko.
 • Na procházky berte opravdu různé stopovačky, do města by vodítko mělo mít alespoň 2 délky těla psa.
 • Pokud je menší připočítejte vzdálenost nahoru. 
 • Hlavní předností je posuvný systém vodítka na nácvik chůze
 • Vodítko dáte kolem těla -  vytvoří se prostor pro práci s jídlem.
 • Pokud chci učit chůzi, učím na dlouhém vodítku - tj alespoň 2 délky psa, aby mohl od nás poodejít.
 • Pokud používáte krátká vodítka tak ty si nechte pro dospělé psy nebo leda tak do města. Čím víc psa budete tlačit a nutit, tím víc bude tahat.
 • Něco o chůzi si můžete přečíst ZDE.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 16.8.2022
Voditko padne krasne ruky,cuba na nem netahne,skvela delka na obrany
5
V Avatar autora | 14.12.2021
Super vodítko pevný a drží i při obranách a zápřahu
5
D Avatar autora | 14.12.2021
Kvalitní materiál, nastavitelná délka a v mém případě výborná věc, když potřebuju obě ruce volné. Vodítko provleču kolem těla a je to :)