Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.

Thuja occidentalis AKH

200 Kč
Ihned připisujeme k dalším kilům pro útulek

Na průjmy, záněty a mírní nervové záněty 

Kategorie: Produkty
Hmotnost: 0.05 kg

Zerav západní je jehličnatý strom 

  • záněty močových cest akutní i chronické
  • rýmy a zahlenění
  • zvětšení lymfatické tkáně včetně nosních mandlí
  •  pomočování dětí
  •  bradavice, kondylomata, ale také ekzémy
  • zažívací problémy - nafouklost, plynatost, průjmovité stolice
  • pomáhá léčit následky prochladnutí, jakými jsou rýma a kašel

zvyšuje sexuální potenci mužů a navrací libido zánětu prostaty Chlamydiózy při léčbě bradavic

Eliminuje stařecké skvrny, zahojí jizvy a ekzémy, zlepší stav kůže, vlasů a nehtů (osvědčený při léčbě deformovaných a zarůstajících nehtů). Podává se při trávicích potížích: zvracení, zácpě, krvácejících hemoroidech, nadýmání a insuficienci slinivky břišní. Mírní nervové záněty, neurastenie a třes. Tlumí dráždivý kašel a působí antirevmaticky (bolest kloubů s hlasitým praskáním a otokem). Nově byly zjištěny účinky antivirové, imunostimulační a detoxikační (produkce cytokinů a protilátek, aktivace makrofágů, mírní nežádoucí účinky očkování), protizánětlivé a protinádorové (např. dokáže zastavit a vrátit zpět vývoj adenomu prostaty).

Jak se vyrábí zde

Převzato 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: