Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.

Thuja occidentalis AKH

200 Kč
Na objednávku do 1 týdne

Na průjmy, záněty a mírní nervové záněty 

Kategorie: Psí lékárnička
Hmotnost: 0.05 kg

Zerav západní je jehličnatý strom 

  • záněty močových cest akutní i chronické
  • rýmy a zahlenění
  • zvětšení lymfatické tkáně včetně nosních mandlí
  •  pomočování dětí
  •  bradavice, kondylomata, ale také ekzémy
  • zažívací problémy - nafouklost, plynatost, průjmovité stolice
  • pomáhá léčit následky prochladnutí, jakými jsou rýma a kašel

zvyšuje sexuální potenci mužů a navrací libido zánětu prostaty Chlamydiózy při léčbě bradavic

Eliminuje stařecké skvrny, zahojí jizvy a ekzémy, zlepší stav kůže, vlasů a nehtů (osvědčený při léčbě deformovaných a zarůstajících nehtů). Podává se při trávicích potížích: zvracení, zácpě, krvácejících hemoroidech, nadýmání a insuficienci slinivky břišní. Mírní nervové záněty, neurastenie a třes. Tlumí dráždivý kašel a působí antirevmaticky (bolest kloubů s hlasitým praskáním a otokem). Nově byly zjištěny účinky antivirové, imunostimulační a detoxikační (produkce cytokinů a protilátek, aktivace makrofágů, mírní nežádoucí účinky očkování), protizánětlivé a protinádorové (např. dokáže zastavit a vrátit zpět vývoj adenomu prostaty).

Jak se vyrábí zde

Převzato 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
A Avatar autora | 3.12.2022
Homeopatika našemu pejskovi změnila život, od mala měla problémy s žaludkem - když se nenajedla zvracela (když nesnědla večerní dávku zvracela v noci a když ranní tak přes den). K tomu ale bohužel byla i neskutečně málo žravá - odmítla mi i barf a granule jsem do ní pomalu nemohli dostat. Ke žrání trošku pomohlo pořízení druhého pejska, ale jak si vyříkaly postavení ve smečce a ona věděla že malá ji to nesní zase přestala žrát. Samozřejmě jsme od začátku problémů oblítali spoustu veterinářů, vyslechli si spoustu rad, cpali do ní spoustu prášku ale nic nepomohlo, fyzicky byla naprosto zdravá ( krve, sono atd.) . Potom co začala brát homeopatika se jí chuť k jídlu rapidně zvedla a tím pádem i přestala zvracet, po nějaké době zase začínala jíst trošku míň (ale pořád to mělo daleko k tomu než začala homeopatika brát) a tak jsme poznali že i zvracení přestalo když se nenají. Když neměla chuť k jídlu i výcvik byl dost těžký, teď už je to jedna báseň s homeopatiky, na doporučení Klárky jsme brali nejdříve tři a budeme zkoušet ubírat, aby jsme zůstali jen na jedněch homeopatikách.