Výcvikový salám CHEJN

Krájím na kostky k výcviku do granulí, dobře drží tvar.

příchutě
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Skladem Skladem Skladem Skladem Zvolte variantu
Značka: Chejn
40 Kč
Kategorie: Produkty

JEHNĚ

  • S čekankovým kořenem pro zdravou slinivku, játra a zažívání a s měsíčkem pro posílení imunity. Krmivo neobsahuje lepek a tak je snadno stravitelné. S dostatkem přírodního kolagenu a nenasycených mastných kyselin přirozeně obsažených v masu.
  • Maso a produkty živočišného původu 95% ( kuřecí křídla, chrupavčité tkáně, hovězí masový ořez, jehněčí masový ořez, vnitřnosti ( plíce, játra ), rýže, mrkev, celer, hrách, čekanka, měsíček.

HOVĚZÍ

  • S  pivovarskými kvasnicemi pro lepší srst a meduňkou pro bezproblémové trávení a dobrou náladu. Krmivo neobsahuje lepek a tak je snadno stravitelné. S dostatkem přírodního kolagenu a nenasycených mastných kyselin přirozeně obsažených v masu.
  • Krmivo neobsahuje lepek, sóju, konzervanty, barviva, ani jiné přídatné látky.

 

ZVĚŘINA

  • Ovesné vločky dodají živiny a vlákninu. Kopřiva působní pozitivně na čištění krve a dobrou srst a rozmarýn je přírodní antiparazitikum. S dostatkem přírodního kolagenu a nenasycených mastných kyselin přirozeně obsažených v masu. 

 

KACHNA

  • Jablko dodá pektin potřebný pro správnou funkci střev, lněné semínko podpoří kvalitní srst a tymián je přírodním antiparazitikem. S dostatkem přírodního kolagenu a nenasycených mastných kyselin přirozeně obsažených v masu. 

 

 

Krmivo neobsahuje lepek, sóju, konzervanty, barviva, ani jiné přídatné látky. Díky šetrné sterilizační technologii má před otevřením trvanlivost 1 rok. Po otevření uchovávejte v chladu.

Analytické složky:

  • protein: 16,20%obsah tuku: 9,10%hrubý popel: 3,90%hrubá vláknina: 0,39%vlhkost: 64,10%vápník: 0,80%fosfor: 0,65%
  • Hmotnost: 850 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení