Zboží určené pro útulky nezasíláme domů. Osobně předávám do útulku.
Doprava zdarma
Značka: Belcando

Belcando Puppy Gravy 12.5kg

1 400 Kč
Na objednávku do 1 týdne
Podíl živočišných bílkovin k celkovému podílu bílkovin: 80 % (z drůbeže 60 %, z ryb 15 %, z želatiny 5 %)
Kategorie: Granule

Složení:
Čerstvé drůbeží maso (30 %), rýže (23 %), nízkopopelovinové sušené drůbeží bílkoviny, (19 %), kukuřice, rybí moučka z mořských ryb (6 %), drůbeží tuk, rostlinný olej (palmový, kokosový), sušená vejce (2,5 %), hydrolyzovaná želatina (2,5 %), sušené pivovarské kvasnice (2,5 %), sušené lusky svatojánského chleba, sušené odcukřené cukrovarské řízky, hydrogenfosforečnan vápenatý, hydrolyzovaná drůbeží játra, lněné semínko; chia semena, chlorid sodný, chlorid draselný
 

Analytické složky:
Hrubý protein: 29%, hrubý tuk: 17%, hrubá vláknina: 2%, hrubý popel: 6,5%, Vápník: 1,25%, Sodík: 0,35%, fosfor 0,95%

 

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):

Vitamín A 15 000 m.j./kg, vitamín D3 1 500 m.j./kg, vitamín E 150 mg/kg, měď ( pentahydrát síranu měďnatého) 12,5 mg/kg, železo (síran železnatý) 200 mg/kg, mangan (oxid manganatý) 40 mg/kg, zinek (oxid zinečnatý) 150 mg/kg, jód (jodid draselný) 2 mg/kg, selen ( seleničitan sodný) 0,05 mg/kg, lecitin 2400 mg/kg, přírodní výtažky s vysokým obsahem vitamínu E 48 mg/kg

 

 

Klikr -návod u výrobku (5)

 

  • 80 % živočišných bílkovin pro správný vývoj a růst svalů.
  • Bílá rýže doplní lehce stravitelné sacharidy.
  • Cenné omega 3 mastné kyseliny z ryb vyživí kůži a srst.
  • Kolagen obsažený v želatině podpoří pružnost chrupavek.
  • To vše bez chemických konzervantů, umělých barviv a dochucovadel.
  • Štěňata středních, velkých a obřích plemen do 4 měsíců věku
  • Štěňata malých plemen do 1 roku 
  • Štěňata s alergií na lepek 
  • Březí a kojící feny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: